Zekeriyaköy'de yaşam

Çok renkli ve seçkin bir nüfusu barındıran Zekeriyaköy, Sarıyer bölgesinin değerini arttıran kültür-sanat, yeme-içme, tasarım ve hobi mekanlarının oluşumu ile dikkat çekiyor.
İşte onlardan birkaç örnek...

Yeme-İçme

Begonia Garden

Bir gün önce rezervasyon yaptırın, sadece size ait bir davete gidiyormuş gibi hissedin. Didem Hanım, Zekeriyaköy’deki evinde misafirlerini çok farklı bir yaklaşımla ağırlıyor. Muhteşem bir sunumla, sağlıklı, ev yapımı yiyeceklerle donatılmış çok keyifli bir kahvaltı ya da birlikte belirlediğiniz mönü ile sevdiklerinizle baş başa sadece size özel bir akşam yemeği...

İş toplantıları, yılbaşı, sevgililer günü, doğum günü, evlilik yıldönümü ya da evlilik teklifi gibi özel günler için çok zarif ve lezzetle sağlığı birleştiren yemekleriyle son derece tatmin edici bir alternatif.

Zekeriyaköy Mahallesi
Tarakçı Caddesi
No:15

Etkinlik / Davet

Bite'n Joy

Zeynep Kassas ve Nihan Aksu’nun özenle tasarladığı mönüler ve zarif sunumlar, Zekeriyaköy bahçelerinde düzenlenen partilere taze bir soluk getirdi. Alternatifleri içerisinde kalitesiyle öne çıkan Bite’n Joy, catering ihtiyacı duyduğunuz etkinlik ve davetlerinizde hayatınızı kolaylaştıracak.

Zekeriyaköy Çarşı 5. Cadde No: 14
(0530) 762 58 01


Hobi

Tan Sağtürk Akademi

Tan Sağtürk’ün uzun yıllara dayanan tecrübesi ile 2014 yılında kapılarını açan Tan Sağtürk Akademi Zekeriyaköy, her yaştan sanatseverin hayatına ışık tutuyor.

Zekeriyaköy Mahallesi 1. Cadde N0: 82 1-B

Monarch Marine

Dünya markası Highfield Boat’un Türkiye distribütörlüğünü üstlenen Monarch Marine, yeni ofis ve showroom alanları ile Zekeriyköy’e taşındı. Monarch Marine, aynı zamanda tüplü dalış merkezi olarak hizmet veriyor.

Kilyos Yolu No: 262

SANAL TUR
İLETİŞİM
FORMU

X

Ormanada hakkında daha detaylı bilgi almak için formu doldurun

BAŞA DÖN

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş’nin Ormanada veya diğer ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanyaları, fırsatları ve tanıtımları hakkında; SMS, e-posta ve diğer iletişim araçlarıyla bilgi sahibi olmak isterim.

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Politikası hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın.