Zekeriyaköy'de bu yaz böyle geçti!

Zekeriyaköy bölgesinde yaşayanlar, deniz ve ormanla iç içe yaşamanın getirdiği olanaklardan yararlanarak, parlak güneşin altında, dolu dolu, enerjik bir yaz geçirdiler

Milyon Beach müzik festivali

Zekeriyaköy, Kilyos Milyon Beach’te, 28-29 Temmuz ve 11 Ağustos tarihlerinde düzenlenen müzik festivali sayesinde İstanbul’un çekim merkezi oldu. MFÖ, Adamlar, Pinhani, Mor ve Ötesi, Duman, Pilli Bebek ve daha pek çoğunun katıldığı festivale ev sahipliği yapan Milyon Beach, İstanbulluları deniz, kum, güneş ve müzikle buluşturdu.

Surf School İstanbul

Zekeriyaköy, sürprizlerle dolu! Kilyos’ta yer alan Surf School İstanbul, her yaştan Zekeriyaköy sakinini ve İstanbul’da sörf eğitimi almak isteyenleri bu yaz mutluluktan havalara uçurdu. Okulu işleten Hakan ve Seda çiftine bayılacaksınız. Bir de iki yaşındaki çocukları minik sörfçü Kai ile tanışmalısınız. Kai, Hawaii dilinde “okyanus” anlamına geliyormuş. Okula ulaştığınızda zaten siz de kendinizi Hawaii’de hissedeceksiniz!


Ormanada açık hava sineması ve yaz partisi

Ormanada sakinleri, yaz ayları boyunca Kuzey Park’ta düzenlenen açık hava sinema etkinliklerinde buluştu. Sıcak-soğuk içecek ve patlamış mısır eşliğinde çimenler üzerinde sinema izlemenin keyfini çıkaran Ormanadalılar, etkinlik vesilesiyle komşularıyla bir araya gelme fırsatını da değerlendirdiler. 22 Haziran tarihinde düzenlenen geleneksel Yaza Merhaba partisi de büyük ilgi gördü. “Brothers Trio” müzik grubu ile neşeli bir ortam sağlanırken, parti boyunca SushiCo tarafından yiyecek ve içecek servisi yapıldı.

Burc Beach Kilyos

BURC Beach’te sunulan kite board, katamaran, wind surf gibi su sporlarının yanı sıra beach volley ve beach soccer imkanlarından en çok Zekeriyaköy bölgesi sakinleri yararlandı. Sezon boyunca konserler, hafta sonu gün batımı partileri, Beach Volley/Soccer şampiyonaları gibi etkinliklere katılmak, izlemek mümkün oldu.

SANAL TUR
İLETİŞİM
FORMU

X

Ormanada hakkında daha detaylı bilgi almak için formu doldurun

BAŞA DÖN

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş’nin Ormanada veya diğer ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanyaları, fırsatları ve tanıtımları hakkında; SMS, e-posta ve diğer iletişim araçlarıyla bilgi sahibi olmak isterim.

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Politikası hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın.