Zekeriyaköy Adameydan’da buluşuyor

Ormanada’nın merkezinde konumlanan Adameydan, Starbucks, Macrocenter ve MacFit’in yanı sıra, her Cumartesi kurulan organik pazarıyla da sadece Ormanadalıları değil tüm Zekeriyaköylüleri bir araya getiren keyifli bir buluşma platformu sunuyor.

Doğadan organik Ada'ya

Datça Murat Çiftliği’nin organik ürünleri, her Cumartesi, 10.00-17.00 saatleri arasında, Organik Ada’da satılıyor. Kuzey- Güney kapı girişlerinin ortasında bulunan Ormanada Bulvarı üzerinde kurulan tezgahlarda, sebze ve meyvenin yanı sıra yumurta, bal, kuru yemiş, bakliyat, siyez ekmeği, erişte, havuçlu kek gibi çok çeşitli ürünler de bulunuyor. Organik Ada, Ormanada’nın ve bölgenin sakinlerine, açık havada geleneksel alışveriş keyfini yaşatmayı hedefliyor. Datça Murat Çiftliği ürünleri, internetten sipariş aracılığıyla da sunuluyor.

MacFit'te Ormanada Ayrıcalıkları

Ormanada’nın içinde bulunan MACFit, eğlenceli atmosferi ve profesyonel ekibi ile Zekeriyaköy ve çevresinde en rahat spor yapabileceğiniz mekanlardan biri. Ev sahiplerinin ücretsiz olarak abone olduğu MACFit Ormanada’da, farklı ihtiyaç ve beklentilere göre planlanmış grup dersleri, yoga, cycling ve pilates stüdyolarının yanı sıra, isteğe bağlı olarak personal trainer hizmeti de veriliyor. MACFit Ormanada’nın MAC Academy sertifikalı, profesyonel ve güler yüzlü ekibi, yönlendirmeleriyle sporu bir alışkanlığa dönüştürmenize yardımcı oluyor.


Sturbucks'ta yaz akşamları

Ormanada Starbucks, esintili avlusu ile Zekeriyaköy’de yaz akşamlarının en güzel buluşma noktalarından biri. Kahvaltı seçeneklerinin yanı sıra öğlen mönülerini de zenginleştiren Starbucks, yaza özel hazırladığı Cold Brew, Cold Brew Latte ve Iced Cappuccino sçeneklerini mönüsüne şimdiden ekledi.

SANAL TUR
İLETİŞİM
FORMU

X

Ormanada hakkında daha detaylı bilgi almak için formu doldurun

BAŞA DÖN

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş’nin Ormanada veya diğer ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanyaları, fırsatları ve tanıtımları hakkında; SMS, e-posta ve diğer iletişim araçlarıyla bilgi sahibi olmak isterim.

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Politikası hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın.