Ormanada’daki rüya evinizde yaşamak için: %10 KDV İNDİRİMİNDEN YARARLANIN!

Ormanada; İstanbul’un en seçkin topluluğunun yaşadığı, havası en temiz, zemini en sağlam bölgesi Zekeriyaköy Mahallesindeki en prestijli yaşam projesi! Ve şimdi Ormanada’da yaşamı paylaşan ayrıcalıklı villa sahiplerinden biri olmanızın tam zamanı!

Ev sahiplerinin 2014 yılında yaşamaya başladığı ve geçtiğimiz yıllar içerisinde sıcak komşuluk bağlarının güçlendiği, hareketli bir sosyalleşme ortamının sağlandığı, Yavuz Sultan Selim Köprüsü ve İstanbul Havalimanı ile en avantajlı ulaşım imkanlarının elde edildiği Ormanada’nın sınırlı sayıdaki villalarına, %10 KDV indirimi avantajı ile sahip olmanız mümkün.

Gelin, şehrin avantajlarına en kolay şekilde ulaşabileceğiniz, İstanbul'un en ayrıcalıklı, en şık, en güvenli yaşam alanı Ormanada'daki villanızı seçin.

SANAL TUR
İLETİŞİM
FORMU

X

Ormanada hakkında daha detaylı bilgi almak için formu doldurun

BAŞA DÖN

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş’nin Ormanada veya diğer ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanyaları, fırsatları ve tanıtımları hakkında; SMS, e-posta ve diğer iletişim araçlarıyla bilgi sahibi olmak isterim.

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Politikası hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın.