Ormanada’daki villanızda yaşamaya başlamak için: %10 KDV İNDİRİMİNİ KAÇIRMAYIN!

İstanbul’un havası en temiz, zemini en sağlam bölgelerinden biri olan Zekeriyaköy’de seçkin bir topluluğun yaşadığı Ormanada’nın, üstün özelliklerle donatılmış sınırlı sayıdaki çok özel villasına, %10 KDV indirimi avantajıyla sahip olmanız mümkün. Gelin, siz de hayal ettiğiniz evde yaşamak için Ormanadalı olun.

Zekeriyaköy, kentin avantajlarına en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz, olumsuzluklarından kolayca uzaklaşabileceğiniz İstanbul’un en ayrıcalıklı bölgesi. Ormanada ise, sakinlerinin de sık sık belirttiği gibi, Zekeriyaköy’ün en şık ve en güvenli projesi.

Seçkin bir topluluğun yaşadığı Ormanada’nın, sınırlı sayıdaki villalarına %10 KDV indirimi avantajıyla sahip olmanız mümkün.

NOT: %10 KDV indirimi avantajından yararlanabilmeniz için son gün 31 Aralık 2018’dir.

SANAL TUR
İLETİŞİM
FORMU

X

Ormanada hakkında daha detaylı bilgi almak için formu doldurun

BAŞA DÖN

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş’nin Ormanada veya diğer ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanyaları, fırsatları ve tanıtımları hakkında; SMS, e-posta ve diğer iletişim araçlarıyla bilgi sahibi olmak isterim.

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Politikası hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın.