Ormanada'da yaşarken

Hayatınızı güzelleştirecek 3 şey

Sizin için; sağlıklı ve fit bir yaşam sürmenizi destekleyecek giyilebilir bir teknoloji ürünü, dünyanın en önemli kuş göç yolunda yaşarken kuş gözlemciliğine iyi bir başlangıç yapmanızı sağlayacak bir kitap ve bu hobinizi geliştirmenize yardımcı olacak bir kuş gözlem dürbünü seçtik.

Akıllı telefonlarla bağlantı kurarak tüm bildirimleri alabilen Fitbit Versa , en hafif metal akıllı saat olarak öne çıkıyor. Nabız ölçümü de yapabilen Versa, aktivite takibi yapmakla kalmıyor, NFC üzerinden mobil ödeme dahi yapabiliyor.

“Türkiye’nin ve Avrupa’nın Kuşları”, kuş gözlemek isteyen her doğa severin çantasında mutlaka bulundurması gereken bir rehber kitap. Dünyanın en önemli kuş göç yolu üzerinde yer alan Ormanada sakinleri, kuşların muhteşem dünyasına bu kitapla birlikte kolaylıkla giriş yapabilirler.


Kuş gözlemciliğinin en gerekli araçlarından biri, bu işe özel olarak tasarlanmış dürbünlerdir. Mobil adaptör ve tripod ile gelen BuddyGo 12x50 monoküler dürbün, gözlemlediğiniz kuşları akıllı telefonunuzu bağlayarak fotoğraflamanızı da sağlıyor.

SANAL TUR
İLETİŞİM
FORMU

X

Ormanada hakkında daha detaylı bilgi almak için formu doldurun

BAŞA DÖN

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş’nin Ormanada veya diğer ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanyaları, fırsatları ve tanıtımları hakkında; SMS, e-posta ve diğer iletişim araçlarıyla bilgi sahibi olmak isterim.

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Politikası hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın.