Ormanada'da yaşarken hayatınızı güzelleştirecek 3 şey

Bir Kadın Portresi: POL

Sizin için; yaz aylarında sizi hem serin tutacak, hem rahat, hem de bahçe partilerinde giyebileceğiniz şıklıkta bir POL tasarımı öneriyoruz. POL’ün yaratıcıları Burcu ve Cansu kardeşler, Zekeriyaköy bölgesinde yaşıyorlar. Harvey Nichols’a ürün veren kardeşlerin tasarımlarına, www.pol.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

GABY
Safari Baskılı Keten Elbise - POL tasarımı - 1650 TL

İz Bırakan Sandaletler

Antik Yunan’ın büyüsünü taşıyan bu sandaletler, plajda, bahçede, davetlerde, özetle günlük hayatın her anında yaz ayları boyunca size eşlik edebilir. Son derece rahat, ergonomik ve ilham aldığı tanrıçaların ruhunu yansıtan sandaletler Berna Ataman tasarımı.

Berna Ataman, ayakkabıcı bir dedenin torunu, yine ayakkabıcı bir babanın kızı. Markanın ortaya çıkışında sandalet tutkusu başta olmak üzere; rahatlık, şıklık ve en önemlisi farklılık arayışı büyük rol oynamış. Alaçatı'nın meşhur kaldırım taşlı yollarında test edilen sandaletler çok başarılı!

Ayakizi Sandalet
3 Model- Qetesh, Athena ve Amathunta Berna Ataman Tasarımı - 550 TL


Kokteyl Zamanı

Ormanada’da bahçe partileri ve akşamüzeri buluşmalarında sizi vazgeçilmez kılacak bir kitap 1001 Kokteyl. Uluslararası düzeyde kabul görmüş olan belli başlı tüm kokteylleri ve bunlarla birlikte birbirinden ilginç, kimi Amerika’da, kimi Avrupa ülkelerinde, kimi Uzak Asya’da, kimi de Güney Amerika’da yaygın olan ama farklı bir tadı ve ambiyansı barındıran tüm önemli kokteyl tarifleri bir arada sunuluyor. Kitabın daha önce yayınlanmış benzeri kitaplardan en önemli farkı, sunulan kokteyl tariflerinin hiç de usta barmen olmayı gerektirmeyecek kadar yalın olması. Diğer yandan, bir el kitabı olarak en temel, en pratik bilgileri sunuyor.

1001 Kokteyl
Barmenin El Kitabı
Yazar: Murat Uyurkulak - 35 TL

SANAL TUR
İLETİŞİM
FORMU

X

Ormanada hakkında daha detaylı bilgi almak için formu doldurun

BAŞA DÖN

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş’nin Ormanada veya diğer ürün ve hizmetleri ile ilgili kampanyaları, fırsatları ve tanıtımları hakkında; SMS, e-posta ve diğer iletişim araçlarıyla bilgi sahibi olmak isterim.

Eczacıbaşı Gayrimenkul Geliştirme ve Yatırım A.Ş Kişisel Verilerin Korunması Ve İşlenmesi Politikası hakkında bilgi sahibi olmak için tıklayın.